FAQ – najczęstsze pytania

Najczęściej zadawane pytania

Nie radzę sobie z edytorem, czy mimo to mogę mieć tabliczkę ze swoim pupilem?
Oczywiście, realizujemy również zamówienia indywidualne. W tym celu skontaktuje się z nami drogą mailową, na: sklep@uwagapies.pl

Jakie są wymiary tabliczek oraz z czego są wykonane?
Nasze tabliczki ostrzegawcze dostępne są w wymiarach: 36×24, 30×20, 21×14, 15×10 cm. Wykonane są z dwóch cienki płyt aluminium, połączonych warstwą polipropylenu, tabliczki mają grubość 2 mm.

Czy mogę zamówić tabliczkę ze zdjęciem swojego psa?
TAK, zapraszamy do skorzystania z naszego edytora. Można wstawić swoje zdjęcie, logo, dowolne edytować testy na tabliczce, poniżej link do filmu instruktażowego: podstawy obsługi edytora cz.1

Czy mogę zamówić gotową tabliczkę z wizerunkiem psa?
Tak, w tym celu zapraszamy do naszego sklepu, do działu tabliczek bez personalizacji. Można również korzystają z edytora wstawić zdjęcie z przygotowanej przez nas biblioteki zdjęć, do wybranego szablonu.

Jaki jest czas realizacji?
Nasze tabliczki są wykonywane indywidualnie dla waszego zamówienia, staramy się zachować najwyższą jakość produktu, dlatego potrzebujemy kilku dni na realizację. Standardowo tabliczki wysyłamy we wtorek oraz piątek, każdego tygodnia. Jeżeli w tym dniu wypada dzień wolny od pracy, tabliczki wysyłane są w najbliższy dzień roboczy.

Firmy kurierskie, z jakich firm kurierskich korzysta uwagapies.pl?
Dostawy realizowane są za pośrednictwem firm kurierski DHL, DPD oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Czy wasze tabliczki są odporne na warunki atmosferyczne?
Oczywiście, tabliczki wykonane są z aluminium, dzięki czemu nie podlegają korozji itp. Technologia druku, zapewnia wysoką trwałość na warunki pogodowe, temperaturę bądź promienie słoneczne. Posłużą ładnych kilka lat.

Nie umiem majsterkować, czy poradzę sobie z montażem?
Na pewno, tabliczki są bardzo łatwe w zamontowaniu, do każdej dołączamy specjalne zaczepy do łatwego montażu na różnych powierzchniach oraz czytelną instrukcję obsługi. Zapraszamy również na nasz kanał YouTube, gdzie znajduje się film pokazujący sposoby montażu tabliczki.

Anulowanie zlecenia. Czy mogę anulować zamówienie?
Istnieje możliwość anulowania zamówienia, tylko przez 2 dni (48 godz.) od momentu dokonania płatności. Jeżeli złożyłeś już zamówienie i dokonałeś płatności, skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość na adres: sklep@uwagapies.pl środki zostaną zwrócone na twój rachunek bankowy, z którego dokonałeś płatności, w ciągu 14 dni roboczych.

Płatności. W jaki sposób mogę dokonać płatności za zamówione produkty?
Płatności realizowane są za pośrednictwem firmy PayU. Istnieje również możliwość płatności przy odbiorze. Jednak kwota zamówienia nie może przekroczyć 250 zł.

Terminy reklamacyjne. Jak długo po otrzymaniu przesyłki mogę zgłosić reklamację?
Termin zgłoszenia reklamacji, upływa po 2 dniach od momentu otrzymania przesyłki, Reklamacje rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych. Część reklamacji wymagać jednak może dokładnego zbadania, dlatego ich czas rozpatrzenia, może się wydłużyć do 14 dni roboczych.

Składanie reklamacji. Kiedy i w jaki sposób można złożyć reklamację?
Reklamację możesz złożyć drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres sklep@uwagapies.pl. Podaj dokładny powód reklamacji, załącz zdjęcia podaj również swoje oczekiwania odnośnie złożonej reklamacji.